R E K L A M A

Wspólnie zadbajmy o środowisko. Nie dopuśćmy do nielegalnego składowania i przewożenia niebezpiecznych odpadów

Tylko w ostatnim czasie dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i poświęceniu policjantów zwalczającym przestępczość przeciwko środowisku udaremniono kilkanaście przypadków prób nielegalnego składowania odpadów na terenie m.in. nieczynnych żwirowisk, kopalni odkrywkowych a także składowania odpadów niebezpiecznych na terenie opuszczonych hal magazynowych i pustostanów.

Trwa rekrutacja do przedszkoli miejskich

Jeszcze tylko do 1 marca można składać wnioski o przyjęcie dzieci do przedszkoli miejskich. Wnioski można pobrać w poszczególnych placówkach.  Wnioski papierowe składa się wraz z odpowiednimi dokumentami we wszystkich przedszkolach wybranych przez rodzica, pamiętając oczywiście o wskazywaniu przedszkola pierwszego, drugiego i trzeciego wyboru. Podczas składania podania o przyjęcie do przedszkola nie liczy się kolejność zgłoszeń.

Kabaret Jurki w JDK

Już w najbliższą sobotę (23 lutego) w Jasielskim Dom Kultury wystąpi Kabaret Jurki. Spotkanie z artystami odbędzie o godz. 19.30.

95. Studnia Kulturalna JDK. Wszystko o kręgosłupie

Janusz Wietecha – lekarz medycyny, dyplomowany zielarz – fitoterapeuta, dietetyk kliniczny będzie gościem 95. Studni Kulturalnej JDK. Tematem spotkania będzie: „Nowa alternatywa .Zastosowanie medycyny Fundamentalnej i Fitoterapii”.