R E K L A M A

Koncert tańca w wykonaniu uczestników sekcji MDK

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na koncert tańca, który odbędzie się 31.05.2017 r. (środa) o godz. 18:00. Dzięki uprzejmości i dobrej współpracy z dyrektorem Jasielskiego Domu Kultury w Jaśle, panem Januszem Szewczykiem, mamy zaszczyt zaprezentować się na scenie JDK.

V Antoniański Dar Serca

Prezentacją artystyczną  w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle rozpoczęła się piąta edycja akcji charytatywnej Antoniański Dar Serca. Jej celem jest pomoc finansowa dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. W tym roku pieniądze zbierane będą na zakup kardiotokografu, sprzętu monitorującego i zapisującego czynności serca dziecka w łonie matki.

Rozbudowa drogi krajowej Nr 73 na odcinku Jasło – Pilzno

Na zaproszenie Posła na Sejm RP Bogdana Rzońcy i Starosty Jasielskiego Adama Pawlusia do Starostwa Powiatowego w Jaśle przyjechali przedstawiciele samorządów, przez teren których przechodzić będzie trasa planowanej rozbudowy odcinka drogi krajowej Nr 73 Jasło – Pilzno, aby wypracować wspólne stanowisko w sprawie przebiegu tego odcinka drogi.

MDK zaprasza na Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Urząd Miasta Jasła serdecznie zapraszają dzieci wraz z  całymi rodzinami na świętowanie Międzynarodowego Dnia Dziecka 2017. Tegoroczne wydarzenie połączone jest z obchodami 45 – lecia Ogródka Jordanowskiego.

1 2 3 39